news illustration
«Засіяв мир»!

17 Серпня 2017

«Отець Гамель засіяв мир»! Так засвідчив архиєпископ Руану (Франція) Домінік Лебрен у своєму інтерв′ю для «L’Osservatore Romano» в часі приготування першої річниці від дня вбивства отця Джаквеса Гамеля. Цього священика у віці 85-ти років було вбито рік тому двома молодими ісламськими  екстремістами в часі служіння літургії в церкві Сент-Етьєн-дю-Рувре.

news illustration
Ніванська Премія Миру 2017

16 Серпня 2017

За свою відданість у сприянні міжрелігійного діалогу поміж християнами, євреями та мусульманами, лютеранський єпископ для Йорданії та Святої Землі, а також президент Світової Лютеранської Федерації (FLM), Муніб Юнан отримав 34-ту Ніванську Премію миру.

news illustration
«Бути господарем»

15 Серпня 2017

«Роки незалежності України? Це благословенний час після довгого періоду поневолення… А що я зроблю, що я зробив, щоб Україна була краща? Якби ми взялися до роботи і взялися не поодиноко, але разом, то ото була б сила» (Блаженніший Любомир Гузар).

news illustration
«Cum res bonae!»… Про достойність, гідну Бога

14 Серпня 2017

Гідність поведінки, яка духовно відповідає самореалізації людини у світі. Про достойність вчинків і їх відповідність згідно того, що сьогодні ревно потверджується Церквою, а колись, ще в древніх часах, служило мірилом «достойності, гідної Бога».

news illustration
Діяльний засіб проти повернення до негідності

11 Серпня 2017

«І це є те, насправді, що доповняє багато гріхів, що понад усе інше уражує нас у ці складні часи».

news illustration
Акція «Україна понад усе» та «День національної та суспільної свідомості»

10 Серпня 2017

9 серпня 2017 року в молодіжному християнському таборі "CREDO" у м. Бердянськ відбувся «День національної та суспільної свідомості», який організувала Комісія УГКЦ Справедливість і Мир спільно з полтавською молодіжною організацією «Українська молодь – Христові».  Також відбулася Акція «Україна понад усе».